Deneyim Raporu: SRX30 YACHTLINE – Maintour

Seyahat Bilgileri

  • Tekne Modeli: SRX30 YACHTLINE
  • Motor: Volvo Penta V6-280 DPS
  • Seyir Bölgesi: Ana
  • Mürettebat: 4 kişi
  • Tekne deneyimi: Yeni başlayanlar

Haziran 2017’de SRX30 YACHTLINE sipariş ettik ve almak için sabırsızlanıyorduk. Bu yılın Nisan ayında zaman nihayet gelmişti. Öchsner firmasının verdiği bir günlük eğitimden sonra teknemizi eve götürmek için yola çıktık. Kürnach’tan o kadar uzakta yaşamadığımız için, bu çok uzun tekneyle eve dönüş yolculuğu oldukça rahattı. Evden Garstadt’taki marinamıza arabayla yaklaşık 15 dakika gidiyoruz ve bu nedenle tekneyi geziler için rahatlıkla kullanabiliyoruz.

Hırvatistan’da planladığımız yaz tatilinden önce teknenin kullanımını daha iyi tanımak için iki çocuğumuzla Whitsun tatili sırasında Main’de ilk turu yaptık. Ev marinamızda geçirdiğimiz ilk gecenin ardından Mainstockheim’a doğru yola çıktık. Oraya giderken üç kilit noktasından geçmemize izin verildi.

Image

Image

İlk geceyi Mainstockheim Marina’da geçirdik. Ertesi sabah, Ochsenfurt yönünde bir sonraki kilit noktasından geçmek zorunda olduğumuz Kitzingen’i geçtik. Kilit noktasından sonra yüzmeye gidebileceğiniz güzel bir koy vardı. Yüzme eğlencesinin ardından gezi, bir diğer kilit noktasının bulunduğu Marktbreit üzerinden Ochsenfurt’a geçtik.

Image

Image

Ochsenfurt’taki yat limanı, eski şehre uzak değildi ve dükkanlar da hemen yakınlaydı. Suya kısa bir atlamanın ardından yolculuk Eibelstadt’a doğru devam etti. Marinada bir de benzin istasyonu vardı. Yakınlarda, iyi Franken mutfağının tadını çıkarabileceğiniz, bira bahçesine sahip bir restoran bulunmaktadır.


Image

Image

Image

Image
Image

ImageImage

Bu hafta SRX30 YACHTLINE ile çok iyi anlaştık. Yeni teknemizin konforu ve ferahlığı bizi kesinlikle ikna etti. Fiyat-performans ürünü teknemiz SRX30 YACHTLINE’ı satın alarak çok doğru bir karar verdik ve başkalarına tavsiye edebiliriz.

Image
Image
Image

Viele Grüß Eure Familie H.