Deneyim Raporu: 23 YACHTLINE – Ren Turu

Seyahat Bilgileri

  • Tekne Modeli: 23 YACHTLINE
  • Motor: Volvo Penta V6 240 DP
  • Seyir Bölgesi: Ren, Yukarı Ren
  • Mürettebat: 2-7 kişi
  • Tecrübe: ileri düzey

Image

Image
Image
Image

Ana Liman

Nisan sonunda Öchsner firmasından 23 -Yachtline’ı teslim aldıktan sonra, yeni teknemizin tanıdık sularda nasıl yol alacağını merak ettik. Teknemizi Germersheim yakınlarında römorkla çektik ve tekne kulübümüze yaklaşık 35 km gittik. Dikkat çelmekten kurtulamayacağımızı söylemeliyim. Bunun nedeni, gerçekten inanılmaz hızlanmanın yanı sıra, teknenin çok hızlı süzülüyor olması ve benzersiz pürüzsüzlüğüydü. Ren nehri çok huzursuz olabilir ve biz hiç şımarık değildik. Kısacası sezon boyunca bizler ve bizimle seyahat edenler için çok eğlenceliydi.

Geçtiğimiz 2018 sezonunda teknemizi arkadaşlarımız ve ailenizle birçok gezi, Moselle ve Hırvatistan’a kulüp gezileri ve tatil gezileri için kullandık. Ayrıca, güzel eski Rhineland’ımızda yüzmek, rahatlamak ve gevşemek için sadece iki kişilik evimize kısa geziler yapmaktan da keyif aldık.

Image
Image
Image
Image

Image

Image
Image
Image

Image

Sonuç

Sonuç olarak teknemizden çok memnun kaldığımızı söyleyebiliriz. Geziler, turlar ve tamamen gemide geçirdiğimiz daha uzun tatiller için çok uygun. Her şeyi bu kadar iyi yönettiğimiz için gurur duyuyoruz.

Öchsner firmasında YACHTLINE’ımızı kışlattık. Toplantıda birkaç soru ve fikrimiz vardı ve bunları yanıtlamak için gereken her şeyi yaptılar. Bu kesinlikle bir mesele değil ve övülmeyi hak ediyor. Öchsner firmasını hiç düşünmeden tavsiye edebiliriz ve şimdiden gelecek sezonu ve bir sonraki geceleme için sabırsızlanıyoruz.

En iyi dileklerimle

Aile H.